Aké doklady treba pri dlhodobom prenájme vozidla

Auto na lízing alebo na dlhodobý prenájom je stále atraktívnejšie pre viacerých podnikateľov. Nevyžaduje si vysokú vstupnú investíciu. Jazdíte prakticky hneď, na vozidle, ktoré aktuálne vyhovuje vašim požiadavkám.

Ako prebieha proces dlhodobého prenájmu vozidla v B2B AUTO a aké doklady potrebujete predložiť, prípadne či vyžadujeme aj doklad o príjme? Všetko sa dočítate v tomto blogu.

Proces dlhodobého prenájmu vozidla je výrazne jednoduchší ako pri operatívnom leasingu. A to nielen v začiatkoch pri podpise zmluvy, ale prakticky kedykoľvek počas trvania prenájmu.

1. Vyslovenie požiadaviek klienta (klient -> B2B AUTO)

Kontaktujete nás s vašou požiadavkou. Zadefinujte aké auto alebo autá zháňate, na ako dlho, a aký je predpokladaný nájazd km za mesiac? Ak ste auto, ktoré hľadáte nenašli v ponuke našich áut na prenájom, povedzte nám to. Pokúsime sa vyhovieť vašim požiadavkám aj mimo našej štandardnej ponuky áut. 

Obráťte sa na nás aj ak v prípade prenájmu máte špeciálnu požiadavku, napríklad nosič na auto, či brandovaný polep auta. U nás je všetko o komunikácii a osobnom prístupe.

2. Príprava individuálnej cenovej ponuky na dlhodobý prenájom auta (B2B AUTO -> klient)

V čo najkratšom čase vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. Tú si následne odkonzultujeme a v prípade potreby doladíme. 

3. Vypracovanie zmluvy na dlhodobý prenájom (B2B AUTO -> klient)

Po vzájomnom odsúhlasení vypracujeme zmluvu, ktorá bude obsahovať dohodnuté zmluvné podmienky.

4. Vystavenie faktúry na depozit (B2B AUTO -> klient)

Po obojstrannom podpise zmluvy vystavíme faktúru na depozit za auto. Depozit sa určuje v závislosti od výšky nájmu.

5. Odovzdanie vozidla (B2B AUTO -> klient)

Po podpise zmluvy a úhrade faktúry odovzdávame vozidlo. Dohodneme si deň a čas. Všetko pripravíme. Vy len prídete, auto si skontrolujete a odchádzate na plne natankovanom, poistenom aute s diaľničnou známkou. 

Vy sa venujete podnikaniu a len tankujete. My sa staráme o

  • servis
  • výmenu pneumatík
  • diaľničnú známku
  • poistenie

Sme vám prakticky non-stop k dispozícii, keby čokoľvek.

Tiež myslite na to, že nesporná výhoda dlhodobého prenájmu oproti operatívneho leasingu je fakt, že si počas trvania dlhodobého prenájmu, môžete vymeniť auto. Napríklad staršie za novšie, menšie za väčšie a pod. 

Pre dlhodobý prenájom vozidiel kontaktujte +421 918 939 626 | rent@b2bauto.sk

Máte záujem o prenájom či požičanie auta?

Náš vozový park obsahuje osobné motorové vozidlá v prevedení Sedan, Hatchback, Combi, SUV, prípadne Minivany. Kontaktujte nás a určite si vyberiete.