Dlhodobý prenájom vozidiel vs. operatívny leasing

Ak sa rozhodujete ako financovať vozidlo, zamerajte vašu pozornosť viac na dlhodobý prenájom auta. Veľa ľudí nerobí rozdiely medzi dlhodobým prenájmom vozidiel a operatívnym leasingom. Avšak určité rozdiely tam sú.

Dlhodobý prenájom prináša viac výhod ako operatívny leasing. Aké to sú?

Nie ste viazaný dĺžkou prenájmu vozidla

Pri operatívnom leasingu je dĺžka prenájmu väčšinou fixovaná na 3 roky. Pri dlhodobom prenájme ide o také obdobie, aké si určíte sami.

Počas trvania dlhodobého prenájmu je možné požičané auto vymeniť za iné.

Ak máte vozidlo od B2B AUTO na dlhodobý prenájom a zmenia sa vám v priebehu nájmu potreby na kategóriu vozidla, vieme sa spolu zamyslieť nad výmenou vozidla za vhodnejšie

Proces prenájmu vozidla je veľmi rýchly.

Pri rýchlom jednaní môžete mať auto v dlhodobom prenájme k dispozícii už o 24h? Vyberieme auto, ktoré reflektuje vaše potreby, vyskúšate ho, podpíšeme zmluvu a môžete vyraziť na cesty.

Dlhodobý prenájom šetrí náklady

V cene dlhodobého prenájmu je aj pravidelný servis vrátane prezúvania pneumatík, diaľničná známka, a povinné aj havarijné poistenie. O vozový park sa stará B2B AUTO. Vy šetríte náklady na zamestnanca, ktorý sa stará o firemné vozidlá.

 

Spolu s našim tímom v B2B AUTO vyberieme také vozidlo, aby vyhovovalo vašim aktuálnym potrebám. Autá v našej ponuke nie sú staršie ako 2 roky. Máte jedno kontaktné číslo, na ktorom vybavíte všetko.

Vy sa môžete pokojne venovať tomu, čo vás živí naplno. Energia vložená správnym smerom, prináša ovocie. Neoberajte sa o energiu spravovaním vecí, ktoré nie sú hlavným predmetom vašej činnosti.

___

#dlhodobyprenajom #operativnyleasing #leasing #prenajomaut #carrental

Máte záujem o prenájom či požičanie auta?

Náš vozový park obsahuje osobné motorové vozidlá v prevedení Sedan, Hatchback, Combi, SUV, prípadne Minivany. Kontaktujte nás a určite si vyberiete.