O nás

Spoločnosť B2B AUTO s.r.o. bola založená za účelom poskytovania služieb v oblasti starostlivosti o motorové vozidlá na korporátnej úrovni (B2B). Zaoberáme sa prenájmom vozidiel a parkovacích miest, správou vozových parkov, predajom vozidiel a pohonných hmôt, podpornými službami a komplexnými zákazníckymi riešeniami v oblasti motorových vozidiel.

História firmy

Spoločnosť B2B AUTO s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2013 kedy začala vykonávať činnosť auto požičovne a zabezpečovala skladovanie vozidiel v rámci areálu na Kopčianskej ulici v Bratislave.

O rok neskôr v roku 2014 spustila v danom areáli prevádzku čerpacej stanice na palivo Diesel. V ďalších rokoch úspešne rozširovala svoje portfólio služieb a zákazníkov, pričom sa môže pýšiť spoluprácou so všetkými významnými leasingovými spoločnosťami.

Naše obchodné vzťahy sú postavené na dôvere, transparentnosti a schopnosti poskytnúť individuálne riešenia “ušité” na mieru pre našich klientov. Náš tím zamestnancov má v súčasnosti na starosti viac ako 1000 vozidiel.

Vedenie spoločnosti

Vedúci pracovníci spoločnosti sú zároveň aj konateľmi a majú dlhoročné skúsenosti vo svojich oblastiach. Radi vám poskytnú kvalitné a zároveň individuálne služby v oblasti starostlivosti, prenájmu a predaja motorových vozidiel.

Diana Pinková

obchodná riaditeľka, konateľka

Michal Ondrušek

finančný riaditeľ, konateľ

U nás sa nestratíte

Kliknutím na modrý bod na mapke sa vám zobrazí oddelenie alebo prevádzka v našom areáli B2B na Kopčianskej ulici 82/i.